متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

قوانین سایت

به نام خدا


تمام کاربران موظف هستند قبل از عضویت در سایت این قوانین و قوانین جرائم رایانه ای را به طور کامل بخونند


1- عضویت در همخونه بمعنای تایید قوانین بوده و گام برداشتن بر اساس قوانین باعث پایداری بیشتر ِ سایت و ارائه خدمات بهتر خواهد بود.

2- ایمیل خود را بصورت صحیح وارد کنید از بکار بردن www. در ابتدای ایمیل خود خودداری کنید . طبق سیاست سایت بنا بر این است که در آینده نزدیک ورود کاربران فقط با وارد کردن پین کدی که به ایمیل کاربر ارسال میشود امکان پذیر باشد .

3- بکار بردن اسامی شامل مدیر - مدیر سایت - مدیر همخونه - پلیس همخونه   و امثال این اسامی چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی خلاف می باشد و با کاربر مورد نظر برخورد می شود.

4- کاربران موظف به انتخاب نام کاربری مناسب و نگه‌داری از رمز عبور خویش هستند.

5- هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد. در صورت مشاهده کاربرانی که بیش از 1 پروفایل دارند همه ی پروفایلهایش حذف خواهد شد.

6- ارسالها صرفا” بیانگر نظر و عقیده نویسنده‌ی آن بوده و بیانگر نظر و عقیده مسئولان سایت و یا تفکر حاکم بر این سایت نمی‌باشد.
بدیهی است همخونه در قبال ارسالهای کاربران در این سایت مسئولیتی بر عهده نداشته و نخواهد داشت. ولی در صورت دریافت گزارش تخلف با خاطی برخورد خواهد شد .

7- کپی کردن مطالب کاربران خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت اثبات داشتن این موضوع با کاربر برخورد میشود .

8- هرگونه “نشر و درج مطالب و تصاویر ِخلاف شرع” ممنوع بوده و آی پی و نام کاربری خاطی مسدود و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

9- ارائه ارسالهای منتشر شده در سایتهای مسدود شده مجاز نمی‌باشد.

10- از ارسال مطالب مربوط به ترویج شیطان پرستی و شیطان پرستان بپرهیزید .

11- هرگونه ارسال و انتشار کدهای مخرب و ویروس از طریق همخونه ممنوع می‌باشد.

12- انتشار هرگونه فیلتـر شکـن، V**P**N و پروکـسی خلاف ِ قوانین می‌باشد.

13 از گذاشتن Iframe یا کد های Pop up جدا خودداری کنید در غیر این صورت مسدود میشوید .

14- از ارسال اسپم جددا خودداری کنید .

15- کلیه فعالیت هایی که همراه با انتشار ویروس، تروجان یا هرگونه برنامه ی مخرب دیگر باشند تخلف به حساب می آید.

16- هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران، عکسها، مشخصات آنها ممنوع میباشد.

17- تحریک کاربران، تبلیغ و دعوت به شیطان پرستی، فحشا، اعتیاد، خودکشی، سوء استفاده جنسی، شرکت در تظاهرات و تجمع‌های غیر قانونی ممنوع می‌‌باشد و در صورت درخواست قضایی آی پی افراد به آنها داده خواهد شد.

18- تبلیغ و دعوت به شبکه های اجتماعی دیگر یا چت روم ها یا انجمن های گفت و گو و سایت های کسب درامد و هر سایت سرگرمی و ... ممنوع می باشد .

19- هرگونه امور تبلیغاتی در فضای سایت ممنوع بوده و جهت امور تبلیغاتی باید با مدیریت سایت هماهنگی شود.

20- درج و نشر مطالب غلط، بکار بردن کلمات رکیک، دروغ و بی احترامی به کاربران، دین‌، عقاید و اعتقادات، افراد و اشخاص، ارگان‌ها و ادارات، سازمانها و مسئولین خلاف قوانین می‌باشد و می‌بایست از ایجاد گروه‌های سیاسی و ارسالهای مرتبط و مخالف نظام خودداری شود.

21- هر گونه توهین به مقامات کشوری یا مقدسات جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد جدی میشود .

22- تبلیغ ادیانی غیر از دین اسلام ممنوع می باشد .

23- تمسخر قومیت ها ممنوع بوده و همه موظف هستند به هموطنان خود با هر قومیتی احترام بزارند و از ارسال طنز در مورد آنها خودداری کنند.

24- استفاده برخلاف قوانین مدنی و رسمی داخلی کشور و در تضاد با حتمیات بین المللی تخلف به حساب می آید.

25- قرار دادن هرگونه ایمیل و آی دی یاهو و شماره تلفن چه در بلاگ ها و چه در پیام ها و دفترچه و هدیه های و.. ممنوع بوده و کاربر خاطی برخورد میشود .

26 ما حق این را داریم هر کاربری را که در جهت ضرر زدن به سایت یا ایجاد تشنج قدم بردارد مسدود و در صورت نیاز تمام مطالب آن را حذف کنیم , حتی مدیریت در مواقع لازم حق شکایت از عاملان رو دارد . 

27-کاربران موظف هستند که برای استفاده از موزیک پروفایل از موزیک های مجاز استفاده کرده و توصیه میشود که حجم موزیک ها کمتر از 1 مگ باشد تا مشکلی پرای پروفایلشان به وجود نیاد .

28- کاربران موظفند طبق قوانین همخونه و قوانین مربوط به جرائم رایانه ای فعالیت نموده و مدیران را از هرگونه ارسال خلاف قوانین مطلع سازند.

29- حذف کاربری درهمخونه باعث حذف کامل کاربر نمیشود فقط باعث غیر فعال شدن حساب کاربری و عدم نمایش پروفایل کاربر به دیگران میشود .برای حذف کردن حساب کاربری بصورت کامل باید با مدیریت اصلی سایت هماهنگ شود.

30- مدیریت همخونه هر 6 ماه تا یک سال یک بار برای امنیت بیشتر و بهبود سرعت سایت حق پاک کردن کل پیام های خصوصی کاربران (خوانده شده ) را  دارد.

31- همخونه و مسئولین همخونه هیچ مسئولیتی در قبال پخش شدن عکس های شخصی کاربران نداره و این که کاربران خود موظف به قرار ندادن عکس شخصی خود هستن و در غیر این صورت مسئولیت پخش شدن عکس های شخصی بر عهده ی خود کاربر است

32-عکس های انتخابی برای کاور عکس های زننده باشد تحت هیچ شرایط و بدون اخطار پروفایل کاربر حذف خواهد شد .

33-عکس های قرار دادی به هیچ وجه عکس های تبلیغاتی نباشد . بدون اخطار پروفایل حذف خواهد شد . 

34-مدیران شبکه اجتماعی همخونه جهت جلوگیری از هرگونه تشنج و عواملی که سبب خدشه دار نمودن نظام حکومت اسلامی و حتی محیط داخلی سایت و سایر مشکلات دیگر این حق را دارند نظارت مستقیمی بر فعالیت کاربران داشته باشند و در صورت فعالیت های مشکوک کاربر خاطی را به پلیس فتا جهت رسیدگی اعلام نمایند.

 تذکر ها : 
- در مواقع لزوم قوانین خود را دستخوش تغییر قرار دهیم ؛ بنابراین پیگیری تغییرات ِ صفحه‌ی قوانین توصیه میشود.

- در مواقع لزوم پستهای خلاف قوانین را حذف نموده و یا دسترسی کاربر خاطی را به سایت مسدود نماییم.