متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


تفاوت “هزینه لیزر کیست مویی” و عمل جراحی؛ شرایط بیمه

به بازگشت مو به زیر پوست بالای مقعد کیست مویی یا سینوس پیلونیدال گفته می‌شود که معمولا با تورم، درد و ترشح عفونت همراه است. در این مقاله قصد داریم به بررسی هزینه جراحی و لیزر کیست مویی با روش‌های مختلف بپردازیم:

هزینه لیزر کیست مویی و جراحی

استفاده از داروهای آنتی بیوتیک و روش های خانگی تاثیر چندانی در درمان این عارضه نخواهد داشت، زیرا باید عفونت و مواد زائدی که در زیر پوست ایجاد شده بطور کامل تخلیه شود.

اگر به موقع برای درمان این عارضه اقدام نکنید عفونت به بافت های اطراف گسترش پیدا می کند و علاوه بر سخت تر شدن شرایط، هزینه جراحی کیست مویی افزایش می یابد.

در حال حاضر علاوه بر روش های قدیمی جراحی، از روش نوین لیزر برای درمان کیست مویی استفاده می شود که به دلیل سهولت و مزایای زیادی که دارد بسیار مورد استقبال بیماران قرار گرفته است.

 

در قدم اول برای تعیین هزینه عمل کیست مویی باید به دکتر متخصص مراجعه کنید تا معاینات لازم انجام شده و وضعیت بیماری شما بررسی شود. بدون بررسی شرایط بیماری امکان اعلام هزینه وجود نخواهد داشت.

آیا بیمه هزینه عمل کیست مویی را پرداخت می کند؟

بیمه معمولا هزینه جراحی هایی که در بیمارستان انجام می شوند و بیشتر از ۶ ساعت طول می کشند را پرداخت می کند. بنابراین برای دریافت هزینه لیزر کیست مویی باید از طریق بیمه تکمیلی تان اقدام کنید و بیمه تامین اجتماعی این هزینه به عهده نخواهد گرفت.

تفاوت هزینه جراحی و لیزر

معمولا این تصور وجود دارد که هزينه درمان کيست مويی با ليزر از عمل جراحی کمی بالاتر است، اما اگر هزینه های جانبی جراحی را در نظر بگیرید متوجه این موضوع خواهید شد که تفاوت چندانی بین هزینه درمان در این دو روش وجود نخواهد داشت.

 

جراحی سنتی: جراحی کیست مویی به روش های سنتی به دو صورت باز و بسته انجام می‌شود. این نوع جراحی ها باید تحت بیهوشی کامل و در بیمارستان انجام شوند. 

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


نخستین نظر را ایجاد نمایید !