متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


مشاوره خانواده حضوری، شماره بهترین مشاوره خانواده، بهترین مشاوره خانواده، مرکز مشاوره خانواده به شما کمک می کند تا مشکلات روابط خود را شناسایی کرده و آن ها را با کمک بهترین مشاوران مرکز مشاوره ستاره ایرانیان حل کنید.

 

خانواده ها می توانند منبع حمایت، عشق، تشویق و شادی باشند. اما گاهی اوقات خانواده ها تحت فشار قرار می گیرند و اعضای خانواده ممکن است شروع به احساس انزوا، نادیده گرفته شدن، ناراحتی و عصبانیت کنند.

 

مشاوره خانواده همچنین می تواند برای دعوا میان خواهر و برادرهای بزرگسال و شکاف و درگیری در روابط مفید باشد. ممکن است با نوجوان، کودک یا در روابط زن و شوهر مشکل داشته باشید. هر جایی که رابطه نیاز به کمک داشته باشد، می توانید از مشاور کمک بگیرید.

 

جلسات مشاوره خانواده بسیار منعطف است زیرا هر خانواده منحصر به فرد می باشد. مشاوره خانواده حضوری با تمام مراحل چرخه زندگی خانواده سروکار دارد:

 

خانواده هایی با فرزندان خردسال یا ورود یک نوزاد جدید

خانواده های دارای نوجوان

مشاوره پیش از ازدواج

طلاق یا جدایی

خانواده های ناتنی

کودکانی که خانه را ترک می کنند

سالخوردگی والدین و تغییر نقش ها و مسئولیت ها

سوگواری

شما می توانید با مرکز برتر مشاوره خانواده “مرکز مشاوره ستاره ایرانیان” تماس حاصل کنید، رزرو وقت با مشاور از طریق شماره های ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ و ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ و ۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰ و ۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷ امکان پذیر است.

 

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان سه دوره متوالی برگزیده جشنواره مرکز مشاوره مراجع محور در کشور به همراه کسب نشان ایزو در ارائه خدمات می باشد.

 

چرا باید از مشاوره خانواده حضوری استفاده کنید؟

مطالعات پژوهشی بارها اثربخشی مشاوره  ازدواج و مشاوره خانواده حضوری را در درمان طیف گسترده ای از اختلالات روانی و عاطفی و مشکلات سلامت نشان می دهد.

 

سوء مصرف مواد مخدر در نوجوانان، افسردگی، اعتیاد به الکل، چاقی و زوال عقل در سالمندان تنها برخی از شرایطی است که درمانگران ازدواج و مشاوره خانواده حضوری به طور موثر درمان می کنند.

 

همچنین بررسی ها نشان می دهد که مراجعان از خدمات درمانگران ازدواج و خانواده مرکز مشاوره ستاره ایرانیان رضایت بالایی دارند. مشتریان بهبود قابل توجهی در بهره وری کار، روابط کاری، روابط خانوادگی، رابطه با همسر، سلامت عاطفی، سلامت کلی، زندگی اجتماعی و مشارکت اجتماعی را گزارش می دهند.

 

در یک مطالعه اخیر، افرادی که در جلسات مشاوره خانواده حضوری شرکت داشته اند بیش از ۹۸ درصد از مراجعان درمانگر ازدواج و خانواده خدمات درمانی را مناسب و تاثیر گذار گزارش کرده اند.

 

پس از درمان، تقریباً ۹۰٪ از مراجعان بهبودی در سلامت عاطفی خود، دو سوم از آن ها بهبودی در سلامت کلی جسمانی، اکثر مراجعین بهبود عملکرد در محل کار، بیش از سه چهارم بهبودی در روابط زوجین گزارش می دهند.

هدف خانواده درمانی چیست؟

در نظر گرفتن نیازهای هر یک از اعضای خانواده یا سایر روابط کلیدی

شناسایی نقاط قوت و منابع ارتباطی افراد

نسبت به شکل ها و روابط، باورها و فرهنگ های متنوع خانواده تحقیق می کند.

افراد را قادر می سازد تا با هم یا به طور جداگانه، اغلب در مورد مسائل دشوار یا ناراحت کننده صحبت کنند.

جلسات درمانی

طول درمان مشاوره خانواده حضوری

جلسات خانواده درمانی از ۴۵ دقیقه تا ۱٫۵ ساعت طول می کشد و معمولا هر دو تا سه هفته یکبار انجام می شود.

 

درمان می تواند از چند جلسه تا بیش از یک سال طول بکشد، البته همان طور که گفته شد جلسات با توجه به نیازهای هر خانواده کاملا متفاوت می باشد.

منبع:مرکز مشاوره و روانشناسی مشاورانه-مشاوره خانواده حضوری | قیمت مناسب کیفیت بی نظیر

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


نخستین نظر را ایجاد نمایید !